حتی 1400 تومن!کمپین های بشردوستانه 💚

حتی ۱۴۰۰تومن! از خریدهای روزانه شما، سفره افطار نیازمندان را بزرگ‌تر می‌کند

0

با هزینه ۵۰۰۰۰ تومان برای هر وعده افطاری، باز هم می‌توانید در کمپین نیکوکاری حتی ۱۴۰۰تومن! برای کمک به سفره افطار نیازمندان شرکت کنید.

یک بررسی آماری که توسط «شهرآرانیوز» انجام شده نشان می‌دهد هزینه خرید مواد یک سفره افطار ۱۴۰۰ تقریبا ۵۰۰۰۰ تومان می‌شود.

این یعنی اگر شما در یک خانواده چهار نفره زندگی می‌کنید، می‌توانید با پرداخت این مبلغ، موادی همچون خرما، پنیر، سبزی، نان و سایر اقلام خوراکی را در سفره افطارتان داشته باشید.

تا قبل از کرونا این رقم می‌توانست بیشتر از پنجاه هزار تومان باشد؛ چون خیلی‌ها دست‌کم یکبار مهمانی افطار هم برگزار می‌کردند.

در این بین بعضی‌ها هم ترجیح می‌دهند تا هزینه برگزاری مهمانی را به نیت دوستان و اقوام‌شان به موسسه‌های نیکوکاری اهدا کنند.

پلتفرم آگاپه رمضان امسال را با کمپین حتی ۱۴۰۰تومن! شروع کرده است.

در این کمپین شما می‌توانید با حتی ۱۴۰۰تومن از مبالغ هر خرید، سفره افطار نیازمندان را بزرگ‌تر کنید.

کارت‌های سفره افطاری که شما از طریق پلتفرم آگاپه می‌خرید، که هر کدام تصویر یکی از مواد غذایی مورد استفاده در ماه رمضان است، در واقع همان مهمانی افطاری است که به دیگران می‌دهید.

با این تفاوت که در کمپین حتی ۱۴۰۰تومن! آگاپه، موسسه‌های نیکوکاری مبلغ اهدایی شما را دریافت و آن را برای بزرگ‌تر کردن سفره افطار نیازمندان خرج می‌کنند.

دوستان و آشنایان شما نیز بدون ترس از کرونا، کارت سفره افطار را از طرف شما دریافت می‌کنند و متوجه می‌شوند که شما به یادشان بوده‌اید.

پس در بخش خرید کارت‌های هدیه طرح مورد نظرتان را انتخاب کنید، اطلاعات خودتان و کسی می‌خواهد کارت برای او ارسال شود را وارد کنید، سپس موسسه نیکوکاری که می‌خواهید کمک مالی شما به دست‌شان برسد را تعیین کنید.

آگاپه با شفافیت، سرعت و سهولت مبلغ اهدایی شما را به موسسه‌ها می‌رساند.

گزارش کمپین حتی ۱۴۰۰تومن! برای بزرگ‌تر کردن سفره افطار نیازمندان در رمضان ۱۴۰۰ ، میزان مبالغ جمع‌آوری شده و نحوه ارسال به موسسه‌های خیریه و نیکوکاری را به اطلاع شما می‌رسانیم.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

سفری در تاریخ ۴۵۰۰ ساله خیریه‌ها از شکل‌گیری تا دسته‌بندی موسسه‌ها

مقاله قبلی

حساب ایلان ماسک ۱۵۰ میلیون دلار خالی شد!

مقاله بعدی

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ورود / ثبت نام
طراحی سایت