اخباراخبار آگاپه

تفاهم نامه آگاپه با انجمن کلیوی ایران با هدف حمایت از بیماران

0
تفاهم نامه همکاری
 امضای تفاهم نامه همکاری آگاپه با انجمن کلیوی ایران در راستای توانمندسازی موسسات مردم نهاد

در جهت توانمندسازی بیماران کلیوی تحت پوشش انجمن کلیوی ایران و به منظور حل چالش‌های موجود در جامعه هدف، از طریق ایجاد و گسترش همکاری در زمینه های علمی، آموزشی و پژوهشی و هم افزایی به منظور شناسایی راهکارهایی در ارتباط با کمک خیرین، تفاهم نامه ای فی ما بین آگاپه و انجمن کلیوی منعقد گردید.

به گزارش روابط عمومی آگاپه، انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی ایران مؤسسه‌ای خیریه، مردمی، غیر انتفاعی و مستقل است. که بیش از ۱۲۵ هزار نفر عضو و ۱۷۶ شعبه در سراسر کشور دارد.

این انجمن از سال ۱۳۵۹ توسط تعدادی از بیماران و خانواده هایشان و با مساعدت چند نفر از افراد خیرخواه و کادر درمانی بطور رسمی فعالیت خود را آغاز کرد.

آگاپه و انجمن کلیوی ایران تفاهم‌نامه امضا کردند

از اهداف انجمن آموزشی- پیشگیری، برنامه‌های فرهنگی -هنری ، ورزشی، خدمات امدادی و حقوقی، خدمات درمانی، خدمات حمایتی، خدمات دارویی و توانمند سازی می باشد.

مدیرعامل انجمن کلیوی، مهمترین وظیفه انجمن را شناساندن بیماری های کلیه و راه‌های پیشگیری از آن در راستای اعتقاد عملی به آموزش و پیشگیری، کم هزینه تر، آسانتر و مقدم بر درمان می باشد.

به منظور ارتقاء سطح بینش آحاد مردم از این بیماری و نیز بیماران و خانواده هایشان به منظور پذیرش، سازش و مقابله است.

همچنین همکاری و هماهنگی با سایر مراکز مطالعاتی ـ تحقیقاتی ـ آموزشی پزشکی در این زمینه از طریق تبادل اطلاعات و فعالیت های علمی- تحقیقاتی این انجمن است.

پناهی فر مدیرعامل انجمن کلیوی در این نشست دوستانه مهم ترین دغدغه های این موسسه را تامین دارو  و درمان برای این بیماران مطرح داشتند و خواستارحمایت همه جانبه در همه موارد اعم از مسکن، ازدواج، بازارچه خیریه و اشتغال هستند .

دکترمتقی مدیرعامل آگاپه در این نشست به خدمات گسترده و فعالیت های فناورانه مهر هوشمند اشاره داشتند.

و تصریع کردند با توجه به اینکه در انقلاب صنعتی چهارم قرار داریم هنوز موسسات فعال اجتماعی بصورت سنتی و فیزیکی فعالیت دارند و در حدکمال از فناوری استفاده نمی کنند.

 

 

آگاپه برآن است که موسسات را به سمت هوشمند شدن، افزایش سطح علمی و شفافیت سوق دهد.

آگاپه هدفش توانمندسازی موسسات است و به آنها در جهت جذب منابع مالی، جذب حامیان و معرفی بهتر خود در سطح داخلی و بین المللی کمک می کند.

در ادامه این نشست؛ پور روشن حسابرس داخلی انجمن کلیوی، آگاپه را در جایگاه خود قابل ستایش دانستند و معتقد هستند آگاپه رقیبی ندارد و خدمات گسترده و ارزشمندی را به جامعه و گروه های فعال اجتماعی ارائه می دهند.

با توجه به مسائلی که توسط انجمن کلیوی مطرح گردید و همچنین خدمات ارزنده ای که آگاپه بصورت رایگان به موسسات فعال اجتماعی ارائه می دهند.

انجمن کلیوی ایران با آگاپه تفاهم نامه ای را امضا کردند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

بازدید مدیر عامل موسسه آگاپه از پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان

مقاله قبلی

کودکان آسیب پذیر سیستان و بلوچستان در کانون توجه کمپین جدید آگاپه

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیشتر در اخبار