اخباراخبار آگاپه

آگاپه؛ استارتاپ هوشمند اجتماعی ۲ ساله شد

0
استارتآپ هوشمند اجتماعی
استارتآپ هوشمند اجتماعی

محمد احسان متقی، مدیرعامل استارتآپ هوشمند اجتماعی آگاپه در دومین سالگرد تولد این استارتآپ گفت: معتقدم که هر انسانی برای ماموریتی در جهان متولد می‌شود.

ماورای زندگی نباتی که همه موجودات عالم دارند باید حرکت کنیم. خوابیدن، خوردن، تلاش برای امرار معاش خود و خانواده امری ضروری است ولی کافی نیست. از مواهب دنیا استفاده می کنیم و احساس بدهکاری به عالم هستی داریم و آن را باید به گونه ای تسویه کنیم.

وقتی تخصصی پیدا کردیم و شبکه ای از ارتباطات را شکل دادیم و توانایی هایی را در خودمان شناسایی کردیم، لازم است با درکنار هم قرار دادن آنها، کاری کنیم. کاری که شاید بتواند ذره ای از درد و رنج انسان های دیگر بکاهد. شاید بتواند دل دردمندی را شاد کند. شاید بتواند امید را به کودکی هدیه کند و شایدهای دیگر… .

محمد احسان متقی در ادامه این مراسم خاطرنشان کرد:

«استارتآپ هوشمند اجتماعی آگاپه ۲ سال در تکاپو و تلاش برای فراهم کردن بهترین شرایط به صورت فناورانه و هوشمند برای موسسات نیکوکاری و مددجویان بوده است و درحال حاضر با همت تیم متخصص، کاردان و پیگیر آگاپه و داوطلبان این مجموعه عظیم بهره‌برداری از این وب سایت هوشمند برای موسسات نیکوکاری، حامیان و مددجویان با به روزترین خدمات بصورت رایگان مهیا شده است.»

کاربران آگاپه تمامی افرادی هستند که مهرورزی در وجود و ذاتشان است. آنها در نقش های گوناگون در جامعه ارتباطات اجتماعی برقرار می کنند. حامیان، خیرین و نیکوکاران، فعالین اجتماعی، فعالان سازمان های مردم نهاد، دست اندرکاران خیریه ها، ‌داوطلبان، مددجویان و حامیان و کسب و کارها هستند.

خیرین و نیکوکارانی که می خواهند بر اساس نیت و علاقه خود به حوزه اجتماعی کمک کنند، می توانند با استفاده از پلتفرم آگاپه بهترین موسسه نیکوکاری را انتخاب و به آن کمک نمایند.

موسسات در کمیسیون علمی استارتآپ هوشمند اجتماعی آگاپه بر اساس مدل ارزیابی که در قالب معیارها و شاخص‌هایی تنظیم شده است، رتبه بندی و اصالت سنجی شده اند. فرایند حمایت و کمک به موسسات نیز بسیار ساده و آسان پیش بینی شده و امکان ارائه گزارش شفاف به حامیان از نتایج کمک ها برای موسسات فراهم است.

حامیان همچنین می‌توانند موسسه مورد علاقه‌شان را انتخاب کرده و با شیوه‌های منتوع از آنها حمایت کنند.

مهرورزانی که می خواهند مددجوی نیازمندی را به بهترین موسسه متناسب با نیاز مددجو معرفی کنند، می توانند از این راهکار سریع، ساده و هوشمند استفاده کنند. با ثبت مشخصات مددجو در این پلتفرم، کاربر می تواند بهترین موسسه را در موقعیت جغرافیایی مناسب، تعیین و مددجو را به آن خیریه معرفی نماید. کاربران با آگاپه، عشق ورزی بی قید و شرط و مهرورزی هوشمندانه را تجربه می کنند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

درمانگاه پزشکی جدید زاهدان در کمپین برای آبادی سیستان و بلوچستان

مقاله قبلی

شرکت‌های حاضر در هم‌آوا برای مسئولیت اجتماعی به آگاپه ابراز علاقه کردند

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیشتر در اخبار